Захист Вашого здоров'я з Globalis

Цілодобова підтримка медичного асистансу

Гнучкі програми і оптимальний захист

Нам 23 роки, ми працюємо з 1997 року

Більше 100 мільйонів гривень статутний фонд

Замовте консультацію

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Будь ласка, заповніть поля нижче

А ви знаєте, що в новорічну ніч і 1січня найбільша кількість звернень в асистанси страхових компаній?

08/01/2020
А ви знаєте, що в новорічну ніч і 1січня найбільша кількість звернень в асистанси страхових компаній?
А ви знаєте, що в новорічну ніч і 1 січня найбільша кількість звернень в асистанси страхових компаній? Дзвінки від туристів надходять з Таїланду, Кипру, Австрії, Словакії, Польщі, Канади і багатьох інших країн. Найчастіше причиною звернень стають:А ви знаєте, що в новорічну ніч і 1січня найбільша кількість звернень в асистанси страхових компаній? Дзвінки від туристів надходять з Таїланду, Кипру, Австрії, Словакії, Польщі, Канади і багатьох інших країн. Найчастіше причиною звернень стають:
- Травми. Причому неприємності трапляються як з любителями гірськолижного спорту, так і з пішоходами.
- Гастроентерологічні проблеми. Не переїдайте та відмовтеся від дегустації декількох новинок за один раз. До речі, алкогольне сп'яніння може бути причиною відмови у сплаті медичних рахунків.
- Інфекційні захворювання.
І головне! Якщо неприємність трапилася, не панікуйте! Зразу зв'язуйтеся з консультантами своєї асистуючої компанії. ЇЇ контакти варто ще перед поїздкою внести в мобільний. Чітке дотримання інструкцій, які надають асистанси — гарантія отримання належної медичної допомоги і швидкого відшкодування! Святкуйте весело та безпечно! І вчасно страхуйтеся!