Захист Вашого здоров'я з Globalis

Цілодобова підтримка медичного асистансу

Гнучкі програми і оптимальний захист

Нам 23 роки, ми працюємо з 1997 року

Більше 100 мільйонів гривень статутний фонд

Замовте консультацію

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Будь ласка, заповніть поля нижче

Основні тенденції, що визначають розвиток страхового бізнесу в 2020 році від компанії Deloitte.

23/03/2020
Основні тенденції, що визначають розвиток страхового бізнесу в 2020 році від компанії Deloitte.

Новий світ, нові клієнти, нові рішення. Страхові компанії виходять на новий рівень конкуренції - страхові продукти необхідно міняти і адаптувати до нових вимог клієнтів в цифрову епоху. Страхові продукти максимально повинні переходити в онлайн - починаючи від їх покупки до врегулювання за страховими випадками.
Нові підходи до забезпечення зростання бізнесу. Існуючі, консервативні, підходи до росту страхового бізнесу сьогодні вже не працюють. Якщо страхова компанія хоче рости, то вона повинна використовувати весь арсенал нових, цифрових технологій, які забезпечують більш швидку взаємодію як зі страховими агентами, так і з клієнтами.
Злиття та поглинання (M & A). В умовах високої конкуренції діючі страхові компанії більше не можуть покладатися на органічне зростання та впровадження внутрішніх інновацій. Переможцями стануть тi, хто зможе створювати альянси з інноваційними InsurTech стартапами.
Впровадження цифрових технологій правильним способом.
Розуміння необхідності використання нових страхових технологій - це одне, а впровадження - це постійна кропітка робота над істотною зміною всіх бізнес-процесів у страховій компанії. І саме така робота гальмує зараз перехід страхового бізнесу до цифрових технологій.