Захист Вашого здоров'я з Globalis

Цілодобова підтримка медичного асистансу

Гнучкі програми і оптимальний захист

Нам 23 роки, ми працюємо з 1997 року

Більше 100 мільйонів гривень статутний фонд

Замовте консультацію

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом. Будь ласка, заповніть поля нижче

Віддалена робота через коронавірус на вплинула на продуктивність співробітників Google, Amazon и Microsoft

27/03/2020
Віддалена робота через коронавірус на вплинула на продуктивність співробітників Google, Amazon и Microsoft

Більше 80% співробітників великих компаній, таких як Microsoft, LinkedIn та Expedia, працюють вдома через епцдемію коронавірусу. За їх словами на продуктивність такий режим не впливає. Amazon та Facebook підтвердили випадки зараження серед співробітників. 
Застосунок для анонімних відгуків про роботодавців Blind провів опитування більш ніж 2 тис. співробітників великих технологічних корпорацій, повідомляє Business Insider. В Microsoft, Expedia та LinkedIn віддалено працюють більш ніж 80% респондентів, в Amazon – майже 76%, в Uber – 58%, в Facebook – 55%, в Google – 34%. 
Amazon та Facebook підтвердили випадки захворювання на коронавірус серед співробітників в офісі в Сіетлі. Компанія закрила офіс та попросила всіх працювати з дому. В Microsoft немає заражених, тим не менш гігант наказав співробітникам в Сіетлі та Сан-Франциско працювати віддалено. Округ штата Каліфорнія Кінгс підтвердив 31 випадок зараження вірусом та 9 смертей. 
В іншому опитування прийняли участь 6 тис. співробітників різних компаній (не тільки з сфери IT). Біля 70% респондентів сказали, що коронавірус вимусив їх вагатися йти на роботу, чи краще залишитися вдома. 60% заявили, що вірус не вплинув на їх продуктивність.